Понеділок, 19.08.2019, 00:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Золотівська багатопрофільна гімназія

Меню сайту
Головна » 2017 » Жовтень » 26 » «Знай та поважай свої права»
08:48
«Знай та поважай свої права»
З  23 по 27 жовтня в Золотівській багатопрофільній гімназії пройшов тиждень правознавства. Протягом  тижня  було проведено ряд заходів з метою активізації роботи  по   правовому  навчанню  учнів та інформаційного  забезпечення  правового  виховання.

Було оформлено  виставку  юридичної   літератури  на  правову  тематику,   випущено  правовий  бюлетень,  проведено  конкурс  малюнків на тему:  «Права дитини в малюнках». Найкращим  був  малюнок  Кузнецова Данила. Проведено  виховні  роботи  з  учнями, які  потребують  особливої педагогічної  уваги  та  схильні  до протиправної  поведінки.

23 жовтня була проведена експрес-гра для учнів 9 класу «Право, обов’язок, свобода та відповідальність» (вчитель правознавства Бережна А.І.,бібліотекар міської бібліотеки Лещова Г.В). Змагалися збірні команди «Правознавці» та «Феміда» Під час заходу діти мали нагоду проявити високий рівень знань, щодо своїх прав та обов’язків. Обидві команди показали  високий рівень  обізнаності у сфері права. Перемогла команда «Правознавці».

24 жовтня вчителем  правознавства  проведено  правовий  брейн-ринг «Кращий правознавець школи» між учнями 9-10 класів, де виграла  команда (Освітяни).

Класними  керівниками   проведено  виховні години  на  тему: «Що було б,якби людина робила тільки те,що їй заманеться?». Для  учнів  старших  класів  показано відео презентацію «Злочини та проступки». На  загальній лінійці  підведено    підсумки   проведення  Тижня  правових  знань. Учні , які були активними учасниками заходів в рамках тижня та стали переможцями конкурсів і вікторин, нагороджені грамотами та відзначені подяками.

Тиждень завершився, але, сподіваємось, що ефект його триватиме. Набутий досвід, спілкування, проведені заходи продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного, хто долучився до його проведення та участі. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень.


         

         

         

         

Переглядів: 246 | Додав: ZoloteMG1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Наші координати
Календар України
Національна дитяча гаряча лінія
  •  Національна дитяча гаряча лінія  Національна дитяча гаряча лінія

  • Золотівська багатопрофільна гімназія © 2019
    uCoz