Вівторок, 11.12.2018, 19:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Золотівська багатопрофільна гімназія

Меню сайту
Головна » 2018 » Травень » 10 » Проект "На шляху до змін"
12:53
Проект "На шляху до змін"

03.05.2018 делегація освітян Луганської області повернулася з міжнародної литовсько-української конференції "На шляху до змін" (м. Краматорськ). Два роки, в рамках проекту, ми знайомилися з досвідом литовських колег щодо створення хорошої школи у Литві. Для нас, це можливість переконатися у дієвості перетворень Нової української школи, яку ми розбудовуємо.

І цього разу у Попаснянському районі не обійшлося без переможців!!!
Золотівська багатопрофільна гімназія посіла 1 місце за найкращу ініціативу яку було реалізовано в межах Литовсько- українського проекту співпраці в області розвитку «Допомога в сфері освіти в регіонах Східної України, які постраждали від конфлікту.» В нагороду ми отримали диплом європейського зразку та ПРОЕКТОР.

Своїми баченнями змін з нами поділилися Маріус Януконіс -Посол Литви в Україні Гражвідас Казакявічус-Віце-мінстр освіти і науки Литви, Гінтарас Степонавічюс-член Сейма Литовскої Республіки та інші литовські колеги.

         А головне це - наші партнери Центр дітей та молоді Литви (м. Вільнюс) на чолі з директором Валдасом Янкаускасом, Далею Нивікієне та Йолантою Маркявічене, які доклали величезних зусиль заради підтримки нашого бажання змінюватися. 

Проект "На шляху до змін" у Луганській та Донецькій областях реалізовувася також за участі Українського державного Центру позашкільної освіти, м. Киів (директор Шкура Геннадій Анатолійович та президента ГО "Інтелект клуб " Антона Еременко. 

Щиро усім Вам дякуємо !!! Проект завершено і ми наповнені новими ідеями та планами та впевнено будемо їх реалізовувати.

         

         

Переглядів: 82 | Додав: ZoloteMG1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Наші координати
Календар України
Національна дитяча гаряча лінія
  •  Національна дитяча гаряча лінія  Національна дитяча гаряча лінія

  • Золотівська багатопрофільна гімназія © 2018
    uCoz