Понеділок, 19.08.2019, 00:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Золотівська багатопрофільна гімназія

Меню сайту
Головна » 2017 » Листопад » 20 » "Безпечний рух - твій вірний друг"
12:19
"Безпечний рух - твій вірний друг"

Добігає кінця чарівна пора осені. Усі дітлахи, ніби висипались на вулицю, адже так вабить сонечко своїми теплими промінчиками. Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Так, як з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, то всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири. 

Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Саме, щоб навчити дітей захистити себе на дорозі, у Золотівській багатопрофільній гімназії з15.11.2017 по 21.11.2017 року   проводився «Тиждень безпеки дорожнього руху». Це - сім масштабних та інформативних днів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Увесь тиждень був насичений різноманітними заходами, такими як: тематична газета, лекції, виховні години «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху та безпечна поведінка на вулицях та дорогах», вікторина «Найактивніший пішохід», засідання круглого столу «Твоє життя – в твоїх руках. Проте найяскравішими заходами виявилися 2-4 класів під гаслом «Твій друг – безпечний рух». Учні 1 класу на уроках основ здоров’я ознайомились  з правилами дорожнього руху, вчилися користуватися ними в різних ситуаціях та розрізняти дорожні знаки.

Тож будьте уважними на дорогах!


         

         

         

         

         

         

         


Переглядів: 150 | Додав: ZoloteMG1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Наші координати
Календар України
Національна дитяча гаряча лінія
  •  Національна дитяча гаряча лінія  Національна дитяча гаряча лінія

  • Золотівська багатопрофільна гімназія © 2019
    uCoz