Понеділок, 19.08.2019, 00:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Золотівська багатопрофільна гімназія

Меню сайту

Новини шкільної бібліотеки


<div align="center"><object data="http://zolote-bg.ucoz.ua/nakazu/Doc.PDF" type="application/pdf" internalinstanceid="47" width="800" height="1000"></object></div>

КОНКУРС МАЛЮНКІВ "Ми читаємо і малюємо"

  

=====================================================================================================================================

ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

          27 вересня у Золотівській багатопрофільній гімназії відбувся конкурс читців «Сивина на скронях, мудрість в очах», який присвячений до «Дня похилого віку», що зазвичай відзначається 1 жовтня.

       Учні початкової школи приймали активну участь у конкурсі, розповідали вірші про своїх дідусів та бабусь. Адже кожна родина має свої обереги, своїх берегинь, що бережуть рід від лиха, від усього злого. Берегині, обереги роду – це дідусі і бабусі – найстарші і наймудріші люди в роду. З давніх – давен в сім’ях так велося: слово-порада старших – то був закон для дітей.

          Пам’ятаймо, чим довше житимуть наші бабуся і дідусь, тим більше мудрості і душевної теплоти вкладуть вони в наше серце.

      Після виступу всіх бажаючих, діти виготовили «Долоньки» з побажаннями для своїх рідних бабусь та дідусів «Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч». Не обійшли своєю увагою це свято і самі маленькі учні нашої гімназії – першокласники. Дітлахи малювали малюнки «Мій дідусь, моя бабуся».

       Також в рамках свята були проведені такі заходи:

         Свято родоводу «Родина, родина – як зірка єдина» (4 кл.)

         Виставка робіт «Все вміють бабусині руки», учні гімназії приносили речі, які виготовляли своїми руками бабусі і дідусі.

         По закінченню конкурсучитців, учні були нагороджені грамотами за

         І місце, та подарунками (зошитами) за ІІ місце.

         І місце – Євдокімова Аліна (2 клас), Кузьмінова Настя (3 клас), Андріянов Діма (4 клас).

         Завершилось свято концертом «Зустріч поколінь».

                                                                                                                                                Бібліотекар гімназії     Федяєва О.А.

=====================================================================================================================================

СВЯТО "ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ"

 

        Чудове свято для учнів другого класу Золотівської баготопрофільної гімназії підготували бібліотекар гімназії Федяєва Оксана  Анатоліївна   та дитячої бібліотеки Целуйко Олена Михайлівна з нагоди посвяти другокласників в читачі.

              Розпочалося свято в приміщенні дитячої бібліотеки, яка гостинно зустріла наших «читайликів». Бібліотрекар Целуйко О.М. привітала всіх присутніх учасників та гостей, запрошених на свято. Розповіла дітям, що таке бібліотека, що це – «Книжкове королівство», в якому живуть різні книги і різні герої.

            Але яке королівство може обійтися без королеви?   Звичайно жодне. Тому на свято до гімназистів завітала «Королева книг», роль якої виконала бібліотекар гімназії Федяєва О.А. Королева прийшла не сама,  а зі своїми поміччниками Незнайком (Целуйко Данил учень  4 класу), Букварем(Жилєнко Ангеліна учениця 4 класу),   та Бабою  Ягою (Гудєй Наталія Станіславівна – бібліотекар дитячої бібліотеки). Вони завітали для того, щоб привітати учнів з нагоди такого чудового свята, відкрити двері у чудовий,  мудрий,   захоплюючий світ КНИГИ!

 

                   Ведуча Целуйко О.М.  разом з Незнайком та «Букварем» прочитали віірші про книгу, провели для учнів цікаву пізнавальну віікторину «Вгадай назву казки». Зачитували уривки з казок, а наші юні читачі мали відгадати, з якої вони казки. З цим завданням дітлахи впоралися майстерно і дуже швидко, тим самим довели, що вони уважні та винахідливі, знать багато казок. Дути віідгадували загадки, які приготували для них Королева Книга разом з Бабою Ягою, отримували телеграми від казкових героїв  з привітаннями зі святом. Щирі усмішки сяяли на обличчах дітлахів, своїми знаннями вони довели, що гідні звання «Читач».

          Завершилося наше свято урочистою обіцянкою, яку учні дали Королеві книг,  кожен учень обіцяв поважати книгу, виконувати всі правила поводження з нею. Натомість Королева книга подарувала кожному учню  невеличкі подаруночки книжечку-комікс та щоденник. Баба Яга прийшла  теж не з пустими руками, вона подарувала учням закладинки. Після цього Королева надала право учням користуватися  книгами  зі свого Книжкового королівства.

            Нарешті  наші маленькі гімназисти   стали справвжніми читачами. Ласкаво просимо   у дивовижний світ  Книжкового королівства, де панує її величність КНИГА!

 

                                                                                                                                                                   Бібліотекар гімназії Федяєва О.А.  

=====================================================================================================================================

ВОНИ НАШІ ГЕРОЇ

      12 жовтня напередодні Дня Захисника України в Золотівській багатопрофільній гімназії в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбулася акція «Подаруй книгу солдату». Протягом тижня учні гімназії приносили книги до бібліотеки , щоб потім подарувати їх нашим воїнам – захисникам. Адже ми добре розуміємо, що кожен з них знаходиться далеко від своєї домівки, рідних і близьких їм людей. І часом вони не мають змоги навіть зателефонувати своїм рідним, щоб поспілкуватися. Тому, щоб якось розрадити наших бійців у ті короткі хвилини відпочинку, може стати в пригоді подарована книга. Звичайно, це маленька, але така приємна увага з боку учнів гімназії.

         Бібліотекар Федяєва Оксана Анатоліївна, заступник директора  з виховної роботи Заїка Людмила Анатоліївна разом з учнями 8-го класу вирушили на пост, де розташовані наші солдати. На посту нас зустрів Степанович, позивний «Тренер». Діти привітали солдатів з наступаючим святом Покрови та Днем Захисника України. Подарували квіти, книги, та переказали вітання від молодших учнів нашої гімназії, які нажаль, не змогли приїхати, але також долучилися до акції. Маленькі гімназисти малювали малюнки з побажаннями миру, добробуту та скорішого закінчення війни.

         День Захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності Ветеранам Другої світової війни, які також воювали за свої землю.  І нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

      Тож ми радо вітаємо Вас, дорогі наші воїни, з Днем Захисника України. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.

                                                                                                                                                                                     Бібліотекар ЗБГ     Федяєва О.А.

Вхід на сайт
Наші координати
Календар України
Національна дитяча гаряча лінія
  •  Національна дитяча гаряча лінія  Національна дитяча гаряча лінія

  • Золотівська багатопрофільна гімназія © 2019
    uCoz