Понеділок, 19.08.2019, 01:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Золотівська багатопрофільна гімназія

Меню сайту

21.06 Закриття табірної зміни

А наостанок скажем всім:

«До зустрічі, найліпші друзі,

Спасибі вам за світлі дні,

Що провели в тісному крузі,

За те, що всі, мов квіти в лузі,

З’єдналися і розцвіли».

У нас у всіх прощальний настрій.

Ми всі схвильовані украй.

Скажемо разом:

« Літечко, здрастуй,

Табір «Веселкова країна», прощавай!»

      Завершив свою роботу літній мовний табір у Золотівській багатопрофільній гімназії. 21 червня стало днем підведення підсумків та нагородження найактивніших учнів та груп літнього мовного табору «Веселкова країна».

      Протягом  14 днів діти мали змогу побачити  відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичній частині та знаннях, які можна застосувати пізніше і в інших областях. Під час перебування в літньому мовному таборі вони  здобували  необхідні навички, непомітно долали  мовний бар’єр,  удосконалювали  свою розмовну мову,  поєднували навчання із захоплюючим  відпочинком . На заключному підсумковому концерті, підготовленному педагогом-організатором Пунтус І. В., учні та гості  переглянули  результат роботи мовного табору: театралізовані вистави на іноземній мові, вірші, пісні, танці, ігри.

      Головними дійовими особами на закритті стали діти. Вони висловили свої думки про проведені заходи, адже протягом зміни відпочиваючи навчалися та навчаючись відпочивали. Також дякуємо за допомогу учням старших класів нашої гімназії.

      На святі з вітальним словом до присутніх звернулися директор гімназії Заїка В. М., начальник табору Коваленко Н. М.,  їхні наставники, хто намагався зробити ці дні цікавими і незабутніми. Всі бажали всім гарного відпочинку на літніх канікулах та вручили нагороди найактивнішим табірчанам.
      У таборі проводилися заняття за інтересами: виготовлення  різноманітних поробок, розучування пісень та віршів іноземними мовами, школярі брали участь у лексичних рольових іграх, дізнавалися нове про  своє здоров'я у бесідах з медичною сестрою тощо. В останній раз сьогодні діти зроблять зарядку,  скажуть "Дякуємо!" нашому кухару за смачну їжу. Не обійшлося і без спортивних  та музичних змагань. 
      Від початку заходу серед учасників святкового концерту панував веселий, піднесений настрій. Змістовно провівши перший літній місяць, за словами дітей, вони з нетерпінням будуть очікувати на відкриття мовної зміни в наступному році.

      До нових зустрічей!

                                                         

         

         

         

         

         

         

Вхід на сайт
Наші координати
Календар України
Національна дитяча гаряча лінія
  •  Національна дитяча гаряча лінія  Національна дитяча гаряча лінія

  • Золотівська багатопрофільна гімназія © 2019
    uCoz