Понеділок, 19.08.2019, 00:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Золотівська багатопрофільна гімназія

Меню сайту

20.06 День пам’яті

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.

Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Напередодні цієї дати 20 червня в пришкільному таборі Золотівської багатопрофільної гімназії бібліотекарями Федяєвою О.А. та Гудєй Н.С.  для учнів була проведена година скорботи «Вклонися, червню, високим могилам».

Розпочався захід з розповіді учнями віршів про ті жахливі події 1941 – 1945 років. Потім вихованці табору розіграли сценку з мирного життя, яке за лічені хвилини на очах перетворилося на страшні роки війни.

Далі бібліотекарі розповіли дітям про те, як розпочалась війна, про тяжке дитинство тогочасних дітлахів, про голод, та поневіряння мільйонів наших співвітчизників. Також учні мали змогу переглянути мультфільм «Солдатська казка».

Наприкінці заходу діти виготовили різнокольорові долоньки, які потім символічно наклеїли на земну кулю, тим самим висловивши свої побажання, щоб більше ніколи й нікому в житті не пізнати, що таке війна.

Також було проведене підсумкове заняття з мовними тренерами, на якому діти показали все, чому навчилися за ці 14 днів. Вони змагалися у різних конкурсах, грали в ігри, інсценували казки та пісні на англійській мові. Ще табірчани знову зустрілися з нашою медсестрою і поговорили про першу допомогу при укусах різних комах, клещів, змій.

Закінчився день конкурсом малюнків "Діти за мир!" Стає трішки сумно від того, що це передостанній день табірної зміни.

         

         

         

         

         

         

         

         

Вхід на сайт
Наші координати
Календар України
Національна дитяча гаряча лінія
  •  Національна дитяча гаряча лінія  Національна дитяча гаряча лінія

  • Золотівська багатопрофільна гімназія © 2019
    uCoz